filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Sundance
1994
http://www.sundance.org
Festiwal Filmowy Sundance
Główna Nagroda Jury
Najlepszy dramat
wygrane
What Happened Was...
(1994)
Tom Noonan
Jackie i Michael są współpracownikami w kancelarii prawnej. Pewnego dnia postanawiają umówić się na kolację.
Udział w konkursie na najlepszy dramat
nominacje
Are They Still Shooting?
(1993)
Tomislav Novakovic
Blessing
(1994)
Paul Zehrer
Clerks - Sprzedawcy
(1994)
Kevin Smith
Domyty, ogolony
(1993)
Lodge Kerrigan
Floundering
(1994)
Peter McCarthy
Fresh
(1994)
Boaz Yakin
Go Fish
(1994)
Rose Troche
Grief
(1993)
Richard Glatzer
Picture Bride
(1994)
Kayo Hatta
Risk
(1994)
Deirdre Fishel
River of Grass
(1994)
Kelly Reichardt
Spanking the Monkey
(1994)
David O. Russell
Szwy
(1993)
Scott McGehee
,
David Siegel
The Pornographer
(1994)
Patrick Sheane Duncan
The Secret Life of Houses
(1994)
Adrian Velicescu
Zabawa
(1994)
Rafał Zieliński
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Freedom on My Mind
(1994)
Connie Field
,
Marilyn Mulford
Udział w konkursie na najlepszy film dokumentalny
nominacje
Boatman
(1993)
Gianfranco Rosi
Cancer in Two Voices
(1994)
Lucy Massie Phenix
Colorado Cowboy: The Bruce Ford Story
(1994)
Arthur Elgort
Cuba Va: The Challenge of the Next Generation
(1993)
Vicente Franco
,
Gail Dolgin
Fast Trip, Long Drop
(1994)
Gregg Bordowitz
Lives in Hazard
(1994)
Andrew Young
,
Susan Todd
Martha & Ethel
(1994)
Jyll Johnstone
The Fire This Time
(1994)
Randy Holland
Theremin: elektroniczna odyseja
(1994)
Steven M. Martin
W obręczy marzeń
(1994)
Steve James
Wychodząc pod obstrzał
(1994)
Arthur Dong
Nagroda Publiczności
Najlepszy dramat
wygrane
Spanking the Monkey
(1994)
David O. Russell
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
W obręczy marzeń
(1994)
Steve James
Dwaj chłopacy marzą o profesjonalnej grze w koszykówkę, która jest szansą na poprawę ich losu.
Nagroda Festiwalowa
Najlepsze zdjęcia w dramacie
wygrane
Szwy
(1993)
Greg Gardiner
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
Avenue X
(1994)
Leslie McCleave
Nagroda Specjalna Jury
Najlepsze role aktorskie
wygrane
Zabawa
(1994)
Alicia Witt
Nagroda im. Waldo Salta
Najlepszy scenariusz
wygrane
What Happened Was...
(1994)
Tom Noonan
Jackie i Michael są współpracownikami w kancelarii prawnej. Pewnego dnia postanawiają umówić się na kolację.
Trofeum Filmowców
Dokument
wygrane
Theremin: elektroniczna odyseja
(1994)
Steven M. Martin
Dramat
wygrane
Clerks - Sprzedawcy
(1994)
Kevin Smith
To ma być dzień wolny od pracy, ale dzwoni szef i Dante zgadza się na zastępstwo do godziny 12.
Wyróżnienie Specjalne Jury
Zdobywca
wygrane
Wychodząc pod obstrzał
(1994)
Arthur Dong
Osiągnięcia techniczne.
Wyróżnieni w roku 1994
What Happened Was...
(
2/2
)
Clerks - Sprzedawcy
(
1/2
)
W obręczy marzeń
(
1/2
)
Spanking the Monkey
(
1/2
)
Zabawa
(
1/2
)
Szwy
(
1/2
)
Theremin: elektroniczna odyseja
(
1/2
)
Wychodząc pod obstrzał
(
1/2
)
Avenue X
(
1/1
)
Freedom on My Mind
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.