PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35}
6,9 46 182
oceny
6,9 10 1 46182
4,7 9
ocen krytyków
Demony wojny wg Goi
powrót do forum filmu Demony wojny wg Goi

Niby nic, ale w ustach Lindy te słowa to potęga.

ocenił(a) film na 9
McLlovin

-człowieku ciebie czeka sąd wojenny
- poruczniku Czacki, stanąc na baczność, stulić pysk, bo każę cię k@rwa aresztować!

aliveinchains

...sąd wojskowy Panie....

ocenił(a) film na 8
McLlovin

Panie prokuratorze*

mrverde

za późno się zorientowałem, by to poprawić więc już zostawiłem

McLlovin

Czacki to prokurator, ale też wojskowy w stopniu porucznika, i właśnie tak się do niego zwraca Linda, per "poruczniku", bo tylko korzystając z podległości stopnia wojskowego może go tak ustawić.

Gvynbleidd88

i stąd pomyłka, dzieki

ocenił(a) film na 10
Gvynbleidd88

Sprytnie pomyślany tekst

ocenił(a) film na 8
Gvynbleidd88

Tak, ale nie wiem czy czasem nie jest tak, że występując jako prokurator nie podlega już tej hierarchii. Trzeba by prawo wojskowe sprawdzić:) Ale tekst fajny

ocenił(a) film na 10
McLlovin

Prawda!

McLlovin

Hehe, to jest dobre :-) Jak niegdyś wódka Źródlana! :-)

ocenił(a) film na 10
McLlovin

Mogliby nagrać ,,Demony wojny 2'' o wojnie w Afganistanie. Oczywiście z innymi aktorami. Nieśpielak zagrała super w filmie. Lubaszenko też był genialny. Lubię ,,Demony wojny wg Goi''. Teraz takich filmów w ogóle nie ma. Wojenne kino powinno być.

ocenił(a) film na 8
AndrzejChyra4

Była Karbala o Afganistanie, ale nie był to szczególnie dobry film. W Demonach wojny to strasznie widać specyficzny styl reżysera jak i aktorów, no i to robi całą robotę, choć i scenariusz jest sensownie pomyślany tak, że bez wielkiego budżetu wyszło to wiarygodnie.

Oczywiście teraz nie brakuje ani dobrych aktorów, ani dobrych reżyserów, ale do czegoś tak bezkompromisowego to nie widzę by był ktokolwiek w stanie zrobić.

ocenił(a) film na 10
RipRoy

,,Karbala'' dobry film, ale nie taki jak ,,Demony wojny według Goi''. ,,Demony wojny'' były o niebo lepsze. Miały klimat, zagrało w nim więcej dobrych aktorów i miały dobrą muzykę. Teraz filmy powstają gorsze, tańsze. Nie podoba mi się, że nie ma dobrego kina wojennego. Zagranicą też nie powstają filmy takie jak ,,Szeregowiec Ryan''.

McLlovin

a ja to wszystko pier@#$.. I wszystkich. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones