PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685838}
5,3 10 584
oceny
5,3 10 1 10584
4,0 3
oceny krytyków
Kochanie, chyba cię zabiłem
powrót do forum filmu Kochanie, chyba cię zabiłem

Film na 7/10

ocenił(a) film na 8

Ludzie, bardzo fajny film. Nie wiem, dlaczego ma tak niskie noty. Ciekawe, co np. o filmach pt. Atlas Chmur albo Wielki Gatsby ma do powiedzenia gość, który napisał o tym filmie, że to "niestety kolejny gniot". Ja na przykład na tych amerykańskich "dziełach" dosłownie usnąłem, a na tym filmie fajnie się bawiłem. Film lekki, łatwy i przyjemny. Śmiało mogę polecić.

ocenił(a) film na 7
volkanko

dokładnie, lekki film, można się odstresować oglądając. też dałam 7/10 i jestem zaskoczona ogólną niską oceną..

ocenił(a) film na 8
volkanko

Mi też się podobał, dziwię się tak niskiej średniej. Wiadomo, że nikt tu nie chciał stworzyć wielkopomnego dzieła, założeniem była lekka komedia i to się udało. Na duży plus można dać mały poziom wularyzmów. Wiele polskich tzw. "komedii" polegało na epatowaniu widza przekleństwami i humorem seksualno-defakacyjnym. Wiadomo, że pewne sceny były skopiowane i cała fabuła to znana od dziesięcioleci komedia "pomyłek", ale co z tego? Batmanów, Spidermanów i innych kopii kopii nikt nie oskarża o powtarzalność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones