PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810192}
6,2 28 065
ocen
6,2 10 1 28065
4,1 16
ocen krytyków
Kurier
powrót do forum filmu Kurier

Kuleje wszystko. Scenariusz, aktorstwo, scenografia. Sztuczność wyziera z każdego kadru.

ocenił(a) film na 8
Malkontent46

My chyba nie ten sam film oglądaliśmy... Zagalopowaleś się w tych negatywnych ocenach...

ocenił(a) film na 8
natasza_szczecin

dokładnie,gość powyżej oglądał inny film...

ocenił(a) film na 6
Malkontent46

a co złego jest w patriotyzmie? Film istotnie trochę jakby na kolanie robiony ale ciekawa historia oparta na fragmencie życiorysu bardzo interesującej osoby Jana Nowaka Jeziorańskiego. Ogromny zgrzyt piosenka na koniec... Dałbym raczej jakiś utwór z tamtych czasów, choćby To ostatnia niedziela...

sobanek

W patriotyzmie nie ma nic złego, ale, który to już z kolei film historyczny? Nie ma innych gatunków filmowych? Czy tak trudno zrobić np. thriller?

ocenił(a) film na 6
McGyverPL

nie nie trudno, ostatnio oglądałem Plagi Breslau Vegi i nawet nie krwawiły mi oczy :D

sobanek

Nigdy nie oglądałem żadnego filmu tego pana, ale słyszałem dużo krytyki. Chyba pora przekonać się na własnej skórze skoro mówisz, że film dobry.

ocenił(a) film na 6
McGyverPL

najlepszy film Vego ostatnich dobrych kilku lat... imho :)

ocenił(a) film na 3
Malkontent46

OglDalismy ten sam film, wlasnie ogladam go na 1 i dziekuje Bogu ze nie wydalem zlotowki na niego

ocenił(a) film na 3
Malkontent46

Miałam dobre nastawienie bo Jan Nowak mieszkał w pobliżu mnie.Niestety spore rozczarowanie.Film nieciekawy, wiele scen po prostu nie bardzo sensownych i ogromnie sztucznych.Wszystko jakieś takie niespójne i nieciekawe.Trochę takie jamerykańskie zadęcie ale zupełnie bez polotu.S ł a b i z n a.

ocenił(a) film na 8
Malkontent46

Ty sobie Malkontent46 lepiej Kac Wawa komentuj. To twój poziom:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones