PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783032}
6,1 37 466
ocen
6,1 10 1 37466
5,6 21
ocen krytyków
Podatek od miłości
powrót do forum filmu Podatek od miłości

Nie ma wow, ale żalu za wydane 15 zł też nie. Przyjemny film z Damięckim do obejrzenia. Trzeba jednak przyznać ze w PL filmowcy nie potrafią robić trailerow. Jak obejrzalam jeden trailer tego filmu, to pomyslalam: kolejna szmira. Obiecałam jednak siostrze ze z nią pójdę, poszłam i film nie był zły jak sugerowaly trailery. Może amerykańskie kino to jedna wielka komercha, ale ich trailery sprawiają że idziemy do kina, polskie zaś upewniaja nas w przekonaniu ze lepiej pójść nawet na amerykanskie kino klasy B niż zmarnować czas na cokolwiek polskiego.

Joanna_7

Zapomniałam dodać: mam na myśli polskie trailery ogółem, a nie tylko ten z Podatku od miłości. On stanowi przykład potwierdzajacy regułę.

ocenił(a) film na 7
Joanna_7

Zgadzam się! Po zwiastunie "Gotowi na wszystko. Exterminator." w życiu bym na to nie poszła. Dobrze, że najpierw poszłam do kina, a potem dopiero obejrzałam zwiastun (z ciekawości), bo by mnie ominął jeden z lepszych filmów jakie ostatnio wydało polskie kino.
Jak nie byłaś to idź :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones