Zbigniew Zamachowski

7,7
42 419 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zbigniew Zamachowski

Palemka odbiła troszeczkę co? teraz będzie dobry wujek, podsyłający kasę z bitwy na głosy?

blackfield84

chopie ona sie cieszy ze z chaty buca sie pozbyła

Ralph_S_

Zawistnicy jesteście...

Magdala19

Zawiść to złe słowo, poprostu nie trawie tego aktora. pzdr

blackfield84

zdrajca żon i dzieci

blackfield84

Staram się nie myślec oglądając z nim film, że pani Richardson opowiada po śniadaniowych telewizjach ile razy uprawiają seks i jaka zła jest ta jego żona że śmie narzekac, że ją zostawił. Nie spodziewałam się czegoś takiego po nim.

blackfield84

pilnuj swojej dupy oki ?:)

blackfield84

jajco interesuj sie soba a nie innych życiem frajerze :)

paul_van_dyk_87

każdy go jedzie, a ty się przy... do mnie?

paul_van_dyk_87

frajerze??:-))

blackfield84

Teoretycznie każdy układa sobie życie jak mu się podoba. Mnie nie odpowiada to, że długo robił sobie dobra opinię podkreślając jaki to on jest dobry ojciec i pokazywał zdjęcia dzieci. A teraz nagle zmienia ten wizerunek i pokazuje się w modniejszych ciuchach i z inną, znaną kobietą i ostatnio sądzi się z dziećmi o wysokość alimentów. Wobec tego straciłam do niego zaufanie i nie mam chęci oglądać jego gry aktorskiej. Urodą też mnie nie przyciąga. I na marginesie się zastanawiam ile lat będzie z nim ta nowa kobieta. Czy nie zostanie sam. Życie prywatne wygląda jednak zza pleców postaci scenicznej/zawodowej aktora. .

jagoda49

no to Twoja ciekawość została już zaspokojona ;-) Pan Zbyszek skoczył na kolejny kwiatek :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones