Zbigniew Zamachowski

7,7
42 693 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zbigniew Zamachowski

Powiem tak: bardzo cenie Pana Zbigniewa za dorobek aktorski oglądam jego filmy i ma ogromny warsztat. Jednak w Jego roli w "ogniem i mieczem" czegoś mi zabrakło....Mam w pamięci cały czas Pana Łomnickiego który dał koncert aktorstwa. Miało się wrazenie że Pan Łomnicki jest sobą...te gesty od niechcenia charakterystyczne poruszanie wąsem-majstersztyk. Przy całym szacunku do Pana Zamachowskiego zwyczajnie mi nie pasował do tej roli...

Dorota74

Zgadzam się z Tobą. Kiedyś w zasadzie nie przepadałam za Zamachowskim, dopóki nie posłuchałam go na jednym z koncertów, gdzie występował jako gość G.Turnaua - okazało się wtedy, że to bardzo skromny i inteligentny facet, z dystansem do siebie - widać to z samego sposobu prowadzenia dyskusji.
Jeżeli chodzi o kreacje aktorskie - uważam, że bardzo dobre, właśnie jedynym moim zarzutem jest rola Wołodyjowskiego, która była totalnym nieporozumieniem... Łomnicki był mistrzem w roli Małego Rycerza. Tak rewelacyjnie go zagrał, że nikt i nigdy już tego nie zrobi w ten sposób. To legenda...
A Zamachowski, no cóż... Nie pasował, kompletnie. Ale co do pozostałych ról nie mam zastrzeżeń. :)

IdaSierpniowa

Właśnie o to chodzi. Łomnickiego nikt nie zastąpi obojętnie jak bardzo się będzie starał drugiego takiego już nie będzie. Wiem że się starał ale zwyczajnie chyba przedobrzył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones