Zbigniew Zamachowski

7,7
42 591 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zbigniew Zamachowski

Zbigniew Zamachowski jest jedynym polskim aktorem, którego autentycznie uwiebiam. Nie będe wymieniać w której roli był dobry, bo we wszystkich stwarzał postać niezapomnianą, w jakiś sposób charakterystyczną. I za nic nie potrafię sobie przypomnieć filmu w którym się "spalił".
Nigdy nie rozmawiałam z Nim na żywo, tylko pare razy widziałam w teatrze. Bardzo bym chciała, ale jeśli tak sie nie stało, to nie przeszkadza mi to darzyć go szczerą, ogromną sympatią i podziwem dla tego, co robi i jaki jest.

Nusia

Mam tak samo, zreszta co bede się wypowiadała, nie znam się ale aktorem jest wyśmienitym, naturalnym, po prostu świetnym..Szczególnie podobał mi się w Czesc Tereska, nie wiem tam po prostu zagrał...Hm...Jak zwyklę świetnie ;)

Pozdrowienia dla p. Zbigniewa, jakby to przypadkiem czytał ;) Co za miła twarz na zdjęciu :))

Divian

witam:) oj tak! Swieta prawda, co tutaj piszecie:) Ja tez jestem wielka fanka tego aktora. Uwazam, ze aktor, jest bardzo naturalny i swietnie wciela sie przerozne role. Zdecydowanie najbardziej mi sie spodobal po filmach: "Czesc Tereska" i "Zurek", po prostu dziela sztuki:) Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones